Artikelcode (SKU): 785856 SKU leverancier: PFRVTV002008001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785856
EAN 5410439112413
SKU leverancier PFRVTV002008001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM