Artikelcode (SKU): 785857 SKU leverancier: PFRVTV002008001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785857
EAN 5410439112420
SKU leverancier PFRVTV002008001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM