Artikelcode (SKU): 785858 SKU leverancier: PFRVTV002008001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785858
EAN 5410439112437
SKU leverancier PFRVTV002008001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM