Artikelcode (SKU): 785859 SKU leverancier: PFRVTV002008001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785859
EAN 5410439112444
SKU leverancier PFRVTV002008001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM