Artikelcode (SKU): 785860 SKU leverancier: PFRVTV002008002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785860
EAN 5410439112451
SKU leverancier PFRVTV002008002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM