Artikelcode (SKU): 785861 SKU leverancier: PFRVTV002008002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785861
EAN 5410439112468
SKU leverancier PFRVTV002008002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM