Artikelcode (SKU): 785862 SKU leverancier: PFRVTV002008002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785862
EAN 5410439112475
SKU leverancier PFRVTV002008002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM