Artikelcode (SKU): 785863 SKU leverancier: PFRVTV002008002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785863
EAN 5410439112482
SKU leverancier PFRVTV002008002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM