Artikelcode (SKU): 785864 SKU leverancier: PFRVTV002008002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785864
EAN 5410439112499
SKU leverancier PFRVTV002008002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM