Artikelcode (SKU): 785865 SKU leverancier: PFRVTV002008003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785865
EAN 5410439112505
SKU leverancier PFRVTV002008003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM