Artikelcode (SKU): 785866 SKU leverancier: PFRVTV002008003503
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785866
EAN 5410439112512
SKU leverancier PFRVTV002008003503
Merk PGB FASTENERS
Lengte 350 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM