Artikelcode (SKU): 785867 SKU leverancier: PFRVTV002008004003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785867
EAN 5410439112536
SKU leverancier PFRVTV002008004003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 400 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM