Artikelcode (SKU): 785868 SKU leverancier: PFRVTV002008004503
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785868
EAN 5410439112543
SKU leverancier PFRVTV002008004503
Merk PGB FASTENERS
Lengte 450 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM