Artikelcode (SKU): 785869 SKU leverancier: PFRVTV002008005003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785869
EAN 5410439112567
SKU leverancier PFRVTV002008005003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 500 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM