Artikelcode (SKU): 785870 SKU leverancier: PFRVTV002008006003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 785870
EAN 5410439112574
SKU leverancier PFRVTV002008006003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 600 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM