CENTRIFUGAAL POMP LANDBOUW & VOEDING CX65-200/18.5
Delen:
Artikelcode (SKU): 846803 SKU leverancier: 308236388
Specificaties
Artikelcode (SKU) 846803
SKU leverancier 308236388
Merk CONTIMAC
Toerental 2850 t/min.
Materiaal pomphuis RVS 304
Voeding 3-400V V
Max. druk (bar) 5.2 BAR
Motorvermogen W 21000 W
Debiet (max.) 2400 l/min.
Uitgang 40mm TPI
IP 55
Isolatieklasse F
Materiaal waaier RVS 304
Materiaal motorhuis RVS 304
Materiaal motorschacht RVS 304
Materiaal afdichting Keramisch / Grafiet / NBR
Ingang " 65mm TPI