Veelzijdig inzetbaar dankzij royale tankinhoud
De ketel heeft een capaciteit van maar liefst 100 liter. Hierdoor kan je langere tijd werken zonder dat de compressor continu hoeft bij te vullen, wat vooral handig is bij doorlopende werkzaamheden zoals reinigen, oppompen of licht spuitwerk. Doordat de maximumdruk oploopt tot wel 10 bar krijg je ruime mogelijkheden om professioneel gereedschap aan te sluiten.
Gebruiksvriendelijk ontworpen en veilig in gebruik
Met afmetingen van 1030 mm lengte, 440 mm breedte en 920 mm hoogte past dit toestel makkelijk in veel werkruimtes zonder onhandig te worden qua plaatsing of verplaatsing; het gewicht bedraagt daarbij circa 69 kilogram.