Compressorpomp K30
Compressorpomp K30
niet op voorraad
Riemaangedreven compressor voor semiprofessioneel gebruik met een ideale prijs-kwaliteitsverhouding
| Artikelcode (SKU) | 845604 |
| EAN | 5411517065614 |
| SKU leverancier | 24140 |
| Merk | CONTIMAC |
| Toerental | 1000 t/min. |
| Voeding | 3-400V V |
| Geluidsniveau dB(A) | 73 DB(A) |
| Gewicht kg | 141 KG |
| Artikelcode (SKU) | 845604 |
| EAN | 5411517065614 |
| SKU leverancier | 24140 |
| Merk | CONTIMAC |
| Toerental | 1000 t/min. |
| Voeding | 3-400V V |
| Geluidsniveau dB(A) | 73 DB(A) |
| Gewicht kg | 141 KG |
| Lengte mm | 1640 MM |
| Motorvermogen PK | 5.5 PK |
| Hoogte mm | 1330 MM |
| Air input l/min | 950 l/min. |
| Max. druk (bar) | 10 BAR |
| Ketel (L) | 270 Liter |
| Aantal cilinders | 2 in lijn |
| Nakoeler | ja |
| 2-traps | ja |
| Afzekering (traag) | 20 A |
| Breedte mm | 560 MM |
| Thermische beveiliging | ja |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw