Compressorpomp K25
Compressorpomp K25
niet op voorraad
Geluidsarme riemaangedreven 'stand-alone' 2-traps zuigercompressor op 3-400 V. Ideaal om in de directe werkomgeving te plaatsen.
| Artikelcode (SKU) | 845484 |
| EAN | 8719214390525 |
| SKU leverancier | 563200042 |
| Merk | CONTIMAC |
| Toerental | 1000 t/min. |
| Voeding | 3-400V V |
| Geluidsniveau dB(A) | 65 DB(A) |
| Gewicht kg | 147 KG |
| Artikelcode (SKU) | 845484 |
| EAN | 8719214390525 |
| SKU leverancier | 563200042 |
| Merk | CONTIMAC |
| Toerental | 1000 t/min. |
| Voeding | 3-400V V |
| Geluidsniveau dB(A) | 65 DB(A) |
| Gewicht kg | 147 KG |
| Afmetingen mm | 850x620x1100 MM |
| Lengte mm | 850 MM |
| Motorvermogen PK | 5,5 PK |
| Hoogte mm | 1100 MM |
| Air input l/min | 575 l/min. |
| Max. druk (bar) | 11 BAR |
| Aantal cilinders | 2 |
| Nakoeler | ja |
| 2-traps | ja |
| Afzekering (traag) | 20 A A |
| Breedte mm | 620 MM |
| Stroomopname | 7,3 Amp Amp |
| Frequentie Hz | 50 HZ |
| Thermische beveiliging | ja |
| Aansluiting uit " | 3/4 F " |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw