WIELENSET GHE 7501/8503
WIELENSET GHE 7501/8503
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 845512 |
| EAN | 5949017009765 |
| SKU leverancier | 70164 |
| Merk | CONTIMAC |
| Tankinhoud | 45 L |
| Geluidsniveau dB(A) | (at 7m distance) 74 DB(A) |
| Gewicht kg | 128 KG |
| Afmetingen mm | 780x575x810 MM |
| Artikelcode (SKU) | 845512 |
| EAN | 5949017009765 |
| SKU leverancier | 70164 |
| Merk | CONTIMAC |
| Tankinhoud | 45 L |
| Geluidsniveau dB(A) | (at 7m distance) 74 DB(A) |
| Gewicht kg | 128 KG |
| Afmetingen mm | 780x575x810 MM |
| Motorvermogen PK | 25.6 PK |
| Motor | GX 690 V-twin |
| IP | 23 |
| Max. vermogen (1-230V) | 8000 W |
| Continu vermogen (1-230V) W | 6400 W |
| Brandstof | benzine |
| Brandstofverbruik (75% belasting) | 4 L |
| Starter | elektrisch |
| Max. vermogen (3-400V) | 12400 W |
| Max. lasstroom | (35%) 220 A / (60%) 170 A |
| Continu vermogen (3-400V) W | 9900 W |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw