Aanzuigkorf 3" - Korrel 8mm
Aanzuigkorf 3" - Korrel 8mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 846015 |
| EAN | 5411517071479 |
| SKU leverancier | 71086 |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | benzinemotor V |
| Gewicht kg | 25.5 KG |
| Lengte mm | 500 MM |
| Motorvermogen PK | 7 PK |
| Artikelcode (SKU) | 846015 |
| EAN | 5411517071479 |
| SKU leverancier | 71086 |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | benzinemotor V |
| Gewicht kg | 25.5 KG |
| Lengte mm | 500 MM |
| Motorvermogen PK | 7 PK |
| Hoogte mm | 395 MM |
| Breedte mm | 445 MM |
| Toepassing | zuiver water |
| Debiet (max.) | 1000 l/min. |
| Opvoerhoogte max. m | 28 m |
| Uitgang | 3 " |
| Aanzuighoogte m | 8 m |
| Zelf aanzuigend | 1 |
| Ingang " | 3 " |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw