Filterbokaal 1"
Filterbokaal 1"
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 664637 |
| EAN | 8006414120916 |
| SKU leverancier | 6010872 |
| Merk | CONTIMAC |
| Vermogen | 1100 W |
| Voeding | 1-230V V |
| Max. druk (bar) | 4,5-6 BAR |
| Toepassing | zuiver water |
| Artikelcode (SKU) | 664637 |
| EAN | 8006414120916 |
| SKU leverancier | 6010872 |
| Merk | CONTIMAC |
| Vermogen | 1100 W |
| Voeding | 1-230V V |
| Max. druk (bar) | 4,5-6 BAR |
| Toepassing | zuiver water |
| Debiet (max.) | 90 l/min. |
| Opvoerhoogte max. m | 60 m |
| Uitgang | 1 " |
| Aanzuighoogte m | 7 m |
| Aantal waaiers | 5 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw