Verloopstukken met verschillende draadmaten binnen- en buitendraad. Meerdere varianten mogelijk. Verpakt per 10 stuks.
Verloopstukken met verschillende draadmaten binnen- en buitendraad. Meerdere varianten mogelijk. Verpakt per 10 stuks.
| Artikelcode (SKU) | 665199 |
| EAN | 8011275013604 |
| SKU leverancier | 28548 |
| Merk | CONTIMAC |
| Draad | binnendraad, buitendraad |
| Verpakkingseenheid | per 10 stuks |
| Temperatuur (min. - max.) | -15 + 80 |
| Binnendraad " | 1/2 " |
| Artikelcode (SKU) | 665199 |
| EAN | 8011275013604 |
| SKU leverancier | 28548 |
| Merk | CONTIMAC |
| Draad | binnendraad, buitendraad |
| Verpakkingseenheid | per 10 stuks |
| Temperatuur (min. - max.) | -15 + 80 |
| Binnendraad " | 1/2 " |
| Buitendraad " | 1/4 " |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw