Slow Motion Classic Plus Lucht / Stroom
Slow Motion Classic Plus Lucht / Stroom
niet op voorraad
Gesloten slanghaspel MAVEL in kunststof behuizing met 10m elektrisch snoer van 1,5 mm². Maximaal aansluitvermogen van 2000 Watt (haspel afgerold)
| Artikelcode (SKU) | 845533 |
| EAN | 8018598023877 |
| SKU leverancier | 26180S |
| Merk | CONTIMAC |
| Type | ROLL CLASSIC PLUS 230V 10M |
| Voeding | 1-230V V |
| Gewicht kg | 3.8 KG |
| Afmetingen mm | 280x280x190 MM |
| Artikelcode (SKU) | 845533 |
| EAN | 8018598023877 |
| SKU leverancier | 26180S |
| Merk | CONTIMAC |
| Type | ROLL CLASSIC PLUS 230V 10M |
| Voeding | 1-230V V |
| Gewicht kg | 3.8 KG |
| Afmetingen mm | 280x280x190 MM |
| Stekker | 1 |
| Kabellengte m | (HO5VV-f) 10m m |
| Thermische beveiliging | ja |
| Dia. kabel mm² | 1.5 |
| Output afgerold | 2000 W |
| Output opgerold | 800 W |
| Kabeltype | H05VV-F |
| IP-beveiliging | 24 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw