Slanghaspel 15m (lucht/water) - 15bar - slang dia. int. 10mm
Slanghaspel 15m (lucht/water) - 15bar - slang dia. int. 10mm
op voorraad
Geluidsarme riemaangedreven 2-traps zuigercompressor op 3-400 V. Ideaal om in de directe werkomgeving te plaatsen.
| Artikelcode (SKU) | 845609 |
| EAN | 5411517074159 |
| SKU leverancier | 27204 |
| Merk | CONTIMAC |
| Toerental | 1000 t/min. |
| Voeding | 3-400V V |
| Geluidsniveau dB(A) | 68 DB(A) |
| Gewicht kg | 181 KG |
| Artikelcode (SKU) | 845609 |
| EAN | 5411517074159 |
| SKU leverancier | 27204 |
| Merk | CONTIMAC |
| Toerental | 1000 t/min. |
| Voeding | 3-400V V |
| Geluidsniveau dB(A) | 68 DB(A) |
| Gewicht kg | 181 KG |
| Lengte mm | 1048 MM |
| Motorvermogen PK | 5.5 PK |
| Hoogte mm | 920 MM |
| Air input l/min | 650 l/min. |
| Max. druk (bar) | 10 BAR |
| Aantal cilinders | 2 in lijn |
| Nakoeler | ja |
| 2-traps | ja |
| Afzekering (traag) | 20 A |
| Breedte mm | 678 MM |
| Thermische beveiliging | ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw