Zekeringen 20A (10 stuks)
Zekeringen 20A (10 stuks)
niet op voorraad
Deze traditionele acculader laadt 6 en 12V vloeibare en gel elektrolyt accu’s van personenauto’s, bestelwagens of bouwmachines op.
Opgelet: Geen bescherming boord electronica
| Artikelcode (SKU) | 846649 |
| EAN | 3154020025615 |
| SKU leverancier | 595025615 |
| Merk | CONTIMAC |
| Vermogen | 280 W |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht kg | 5 KG |
| Afmetingen mm | 330x220x130 MM |
| Artikelcode (SKU) | 846649 |
| EAN | 3154020025615 |
| SKU leverancier | 595025615 |
| Merk | CONTIMAC |
| Vermogen | 280 W |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht kg | 5 KG |
| Afmetingen mm | 330x220x130 MM |
| IP | 21 |
| Laadcapaciteit (12V) Ah | 25-180 AH |
| Zekering | 20 A |
| Laadcapaciteit (6V) Ah | 25-180 AH |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw