| Artikelcode (SKU) | M11556-033-009 |
| EAN | 5414729155241 |
| SKU leverancier | 2006202061B64930050 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61, PESCO70 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11556-033-008 | Maat | 48 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €59,77 (incl. btw) | |
| | SKU | M11534-033-009 | Maat | 50 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €63,16 (incl. btw) | |
| | SKU | M11556-033-009 | Maat | 50 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €59,77 (incl. btw) | |
| | SKU | 492163 | Maat | 52 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €63,16 (incl. btw) | |
| | SKU | M11534-033-010 | Maat | 52 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €63,16 (incl. btw) | |
| | SKU | M11556-033-010 | Maat | 52 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €59,77 (incl. btw) | |
| | SKU | M11534-033-011 | Maat | 54 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €63,16 (incl. btw) | |
| | SKU | M11556-033-011 | Maat | 54 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €59,77 (incl. btw) | |
| | SKU | M11534-033-012 | Maat | 56 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €63,16 (incl. btw) | |
| | SKU | M11556-033-012 | Maat | 56 | Kleur | CEMENTGRIJS/FLUOGEEL | niet op voorraad | €59,77 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11556-033-009 |
| EAN | 5414729155241 |
| SKU leverancier | 2006202061B64930050 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61, PESCO70 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Hamerlus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 70 mm |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 1,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw