| Artikelcode (SKU) | M11549-023-006 |
| EAN | 5414729144146 |
| SKU leverancier | 2009082063B66740044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 250 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | verlaagde taille, adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO63 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11549-023-011 | Maat | 54 | Kleur | ROOD/ZWART | niet op voorraad | €103,70 (incl. btw) | |
| | SKU | M11549-023-012 | Maat | 56 | Kleur | ROOD/ZWART | niet op voorraad | €103,70 (incl. btw) | |
| | SKU | M11549-023-013 | Maat | 58 | Kleur | ROOD/ZWART | niet op voorraad | €103,70 (incl. btw) | |
| | SKU | M11549-023-014 | Maat | 60 | Kleur | ROOD/ZWART | niet op voorraad | €103,70 (incl. btw) | |
| | SKU | M11549-023-015 | Maat | 62 | Kleur | ROOD/ZWART | niet op voorraad | €103,70 (incl. btw) | |
| | SKU | M11549-023-016 | Maat | 64 | Kleur | ROOD/ZWART | niet op voorraad | €103,70 (incl. btw) | |
| | SKU | M11549-023-017 | Maat | 66 | Kleur | ROOD/ZWART | niet op voorraad | €103,70 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11549-023-006 |
| EAN | 5414729144146 |
| SKU leverancier | 2009082063B66740044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 250 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | verlaagde taille, adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO63 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| Stretch eigenschappen | KNIEZ.CORD.STRETCH |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, steekzak, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Multifunctionele riemlus | 1 |
| Open achterzak | 1 |
| Ademend | 1 |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw