| Artikelcode (SKU) | M11528-019-015 |
| EAN | 5414729143330 |
| SKU leverancier | 2004442061B08250062 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11524-019-007 | Maat | 46 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-019-007 | Maat | 46 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-019-008 | Maat | 48 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-019-008 | Maat | 48 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-019-009 | Maat | 50 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-019-010 | Maat | 52 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-019-010 | Maat | 52 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-019-011 | Maat | 54 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) | |
| | SKU | M11528-019-011 | Maat | 54 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €64,74 (incl. btw) | |
| | SKU | M11524-019-012 | Maat | 56 | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €72,60 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11528-019-015 |
| EAN | 5414729143330 |
| SKU leverancier | 2004442061B08250062 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | wegsteekbare Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, grote insteekzak voor de spijkerzakken, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Hamerlus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw