TIG-toorts SR 17V -T25 - 4 M - manuele gaskraan
TIG-toorts SR 17V -T25 - 4 M - manuele gaskraan
niet op voorraad
Professioneel MMA lastoestel met display en de laatste invertertechnologie voor het lassen van electroden tot 4 mm
| Artikelcode (SKU) | 841454 |
| EAN | 3154020036635 |
| SKU leverancier | 595036635 |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | 1-230V V |
| Gewicht kg | 7.9 KG |
| Afmetingen mm | 460x360x170 MM |
| Hotstart | ja |
| Artikelcode (SKU) | 841454 |
| EAN | 3154020036635 |
| SKU leverancier | 595036635 |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | 1-230V V |
| Gewicht kg | 7.9 KG |
| Afmetingen mm | 460x360x170 MM |
| Hotstart | ja |
| Zekeringen | 16 A |
| Startspanning V | 72 V |
| Connectie | T25 (9mm) |
| Power generator (+/- 15%) kVA | 6 kW /7.5 kVA |
| Instelbereik TIG DC (40°C normal use) | 10 160 A |
| Instelbereik TIG AC (40° normal use) | 10 - 160 A |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw