Lashandschoenen TIG
Lashandschoenen TIG
niet op voorraad
De PROTIG 201 AC/DC FV AIR is de oplossing voor het uitvoeren van ambachtelijke werkzaamheden bij onderhoud en in de industriële sector. De PROTIG 201 AC/DC FV AIR is uitgerust met de meest moderne invertertechnologie voor het probleemloos assembleren van alle soorten materialen met een uitmuntende lasnaadkwaliteit.
Zes TIG AC/DC lasprocedures
Twee modules voor het lassen met beklede elektrode
Gebruikscomfort voor de lasser
Robuust ontwerp voor alle omstandigheden
| Artikelcode (SKU) | 841460 |
| EAN | 3154020063945 |
| SKU leverancier | 595063945 |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | 1-230V V |
| Gewicht kg | 15 KG |
| Afmetingen mm | 240x410x360 MM |
| Zekeringen | 13 A |
| Artikelcode (SKU) | 841460 |
| EAN | 3154020063945 |
| SKU leverancier | 595063945 |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | 1-230V V |
| Gewicht kg | 15 KG |
| Afmetingen mm | 240x410x360 MM |
| Zekeringen | 13 A |
| Hotstart | ja |
| Startspanning V | 70 V |
| Beveiligingsklasse | 21 |
| Connectie | T50 (13mm) |
| Power generator (+/- 15%) kVA | 7.5 kVA |
| Instelbereik MMA | 10-160 A |
| Lasbare dikte mm | 4444 MM |
| Instelbereik TIG AC (20°C normal use) | (32%) 10-200 A |
| Instelbereik TIG DC (20°C normal use) | (47%) 5-160 A |
| Power generator (+/- 15%) kW | 7,5 kW |
| Instelbereik TIG DC (40°C normal use) | 10-160 A |
| Koeling | Air cooling |
| Instelbereik TIG AC (40° normal use) | 10-200 A |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw