Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 167151 |
| EAN | 3154020025615 |
| SKU leverancier | GY025615 |
| Merk | FPB |
| Vermogen | 280 W |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht kg | 5 KG |
| Afmetingen mm | 330x220x130 MM |
| IP | 21 |
| Laadcapaciteit (12V) Ah | 25-180 AH |
| Zekering | 20 A |
| Laadcapaciteit (6V) Ah | 25-180 AH |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw