| Artikelcode (SKU) | 844364 |
| EAN | 4058546481759 |
| SKU leverancier | 4933493304 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Type accu | Li-ion |
| Standaard toebehoren | 1/4˝, 8 mm, 12 mm, 1/2˝ spantangen, zijaanslag, onderbouw, sleutel, stofafzuigpijp |
| Artikelcode (SKU) | 844364 |
| EAN | 4058546481759 |
| SKU leverancier | 4933493304 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Type accu | Li-ion |
| Standaard toebehoren | 1/4˝, 8 mm, 12 mm, 1/2˝ spantangen, zijaanslag, onderbouw, sleutel, stofafzuigpijp |
| Onbelast toerental | 12000 - 25000 omw/min |
| Spantang | 12,7 MM |
| Snelheidsinstellingen | 6 |
| Geleverd in | Hd box |
| Kit inbegrepen | Geen accu's bijgeleverd, geen lader bijgeleverd, hd box |
| Invalzaagcapaciteit | 60 MM |
| Gewicht incl. accu (M18 HB5.5) | 4,01 KG |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw