Gasfles gevuld 10 l menggas (enkel voor België)
Gasfles gevuld 10 l menggas (enkel voor België)
niet op voorraad
De MULTIWELD 400TG is een driefasen lasgenerator die MIG/MAG, MMA en lassen met een gevulde draad combineert in één allround apparaat. De intuïtieve bediening heeft twee digitale schermen, zodat de lasser het apparaat snel en nauwkeurig kan instellen.
Multi-proces lassen
Optimale MIG/MAG instellingen
Intuïtief
Geïntegreerd draadaanvoersysteem
Voorverwarmen gas CO2 puur
Ergonomisch
| Artikelcode (SKU) | 891223 |
| EAN | 3154020083974 |
| SKU leverancier | 595083974K |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | 3-400V V |
| Gewicht kg | 72 KG |
| Afmetingen mm | 900x550x1390 MM |
| Zekeringen | 32 A |
| Artikelcode (SKU) | 891223 |
| EAN | 3154020083974 |
| SKU leverancier | 595083974K |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | 3-400V V |
| Gewicht kg | 72 KG |
| Afmetingen mm | 900x550x1390 MM |
| Zekeringen | 32 A |
| Startspanning V | 66 V |
| Beveiligingsklasse | 23S |
| Instelbereik MIG/MAG | 15-400 A |
| Instelbereik MMA | 20-400 A |
| Lastoorts | EURO 4m - massa Texas 50 |
| Lasdraad | 5kg (200 mm), 15kg (300mm) |
| Draad mm | 0.6 - 1.2 / No gas: 0.9 - 1.6 MM |
| Standaard aanvoerrollen (meegeleverd) | Ø 1,0/1,2 |
| Instelbereik TIG | 20-400 A |
| Inschakelduur MIG 100% | 280 A |
| Inschakelduur MIG 60% | 300 A |
| Inschakelduur TIG 100% | 300 A |
| Inschakelduur TIG 60% | 340 A |
| Inschakelduur MMA 100% | 280 A |
| Inschakelduur MMA 60% | 300 A |
| Koeling | Air cooling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw