Phantom Blindboorbeitel, 95° S10M-SCLCR 06
Delen:
Artikelcode (SKU): 875016 SKU leverancier: 725851100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875016
EAN 8716563237044
SKU leverancier 725851100
Merk PHANTOM
Lengte L2 10 MM
Type S10M-SCLCR 06
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder S-SCLCR
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 9 MM
Schachtbreedte B1 7 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte K
Wisselplaat grootte LxB 0602
Diameter houderschacht D1 10 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 13 MM