Phantom Blindboorbeitel, 95° S12M-SCLCR 06
Delen:
Artikelcode (SKU): 875017 SKU leverancier: 725851120
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875017
EAN 8716563236696
SKU leverancier 725851120
Merk PHANTOM
Lengte L2 10 MM
Type S12M-SCLCR 06
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder S-SCLCR
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 11 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte Q
Wisselplaat grootte LxB 0602
Diameter houderschacht D1 12 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 16 MM