Phantom Blindboorbeitel, 95° S20S-SCLCR 09
Delen:
Artikelcode (SKU): 875019 SKU leverancier: 725851200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875019
EAN 8716563237075
SKU leverancier 725851200
Merk PHANTOM
Lengte L2 16 MM
Type S20S-SCLCR 09
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder S-SCLCR
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 18 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte S
Wisselplaat grootte LxB 09T3
Diameter houderschacht D1 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM