Phantom Blindboorbeitel, 95° S25T-SCLCR 09
Delen:
Artikelcode (SKU): 875020 SKU leverancier: 725851250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875020
EAN 8716563320982
SKU leverancier 725851250
Merk PHANTOM
Lengte L2 16 MM
Type S25T-SCLCR 09
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Verspanende gereedschappen
Classificatieniveau 2 Draaigereedschappen
Classificatieniveau 3 Wisselplaathouders
Classificatieniveau 4 Wisselplaathouder S-SCLCR
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Nee
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 300 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 23 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Houderlengte T
Wisselplaat grootte LxB 09T3
Diameter houderschacht D1 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 32 MM