Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 895176 |
| EAN | 8053670892590 |
| SKU leverancier | COFFEE18 |
| Merk | MASTER |
| Hoogte | 83 MM |
| Kleur | Grijs RAL 9010 |
| Diepte | 835 MM |
| Uitvoering | Terrasverwarmer / heater CM |
| Spanning | 220 / 240 V |
| Aantal verwarmingsstanden | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | Ip65 |
| Max. verwarmingsvermogen | 1800 W |
| Min. verwarmingsvermogen | 1800 W |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Soort | Infrarood |
| Vermogensstand UIT | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw