| Artikelcode (SKU) | 888455 |
| EAN | 5414729239842 |
| SKU leverancier | 3004664074B668100XS |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m², +/- 280 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, taille regelbaar met elastisch trekkoord, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000mm - MVP = 5000 g/m²/24h, WR = 5000 mm - 15 < Ret <= 25 m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES74, PES21 |
| Artikelcode (SKU) | 888455 |
| EAN | 5414729239842 |
| SKU leverancier | 3004664074B668100XS |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m², +/- 280 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, taille regelbaar met elastisch trekkoord, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000mm - MVP = 5000 g/m²/24h, WR = 5000 mm - 15 < Ret <= 25 m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES74, PES21 |
| Compositie | 100% PES, 100% PES |
| Voering | 3LAAGSE.SOFTSH.FL.VOERINGSTOF |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Getailleerde pasvorm | 1 |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Zakken | binnenzak, gsm-zak |
| Afneembare onderdelen | afneembare kap met elastisch trekkoord |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS/S klasse 2 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw