| Artikelcode (SKU) | 160895 |
| EAN | 8004897017556 |
| SKU leverancier | 830122438 |
| Merk | VYNCKIER |
| Lengte | 60 MM |
| Afbeelding | B |
| Ampère | 80 A |
| Order nr. | 830122438 #are# |
| Artikelcode (SKU) | 160895 |
| EAN | 8004897017556 |
| SKU leverancier | 830122438 |
| Merk | VYNCKIER |
| Lengte | 60 MM |
| Afbeelding | B |
| Ampère | 80 A |
| Order nr. | 830122438 #are# |
| Orig. nr. | 122438 |
| VE | 1 |
| Voor type | Oud model - lengte 6 cm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw