Hamer gebogen hamerpen & ronde bol kop 868D.40BOC
Delen:
Artikelcode (SKU): 185979 SKU leverancier: 868D.40BOC
Specificaties
Artikelcode (SKU) 185979
EAN 3148516932570
SKU leverancier 868D.40BOC
Merk FACOM
Lengte 310,0 MM
Gewicht 430,0 G
Lengte L1 23,0 MM
Diameter 40,0 MM
Diameter D1 23,0 MM