Hamer rechte hamerpen & ronde platte kop 868D.40PLD1
Delen:
Artikelcode (SKU): 185980 SKU leverancier: 868D.40PLD1
Specificaties
Artikelcode (SKU) 185980
EAN 3148516933119
SKU leverancier 868D.40PLD1
Merk FACOM
Lengte 310,0 MM
Gewicht 320,0 G
Lengte L1 23,0 MM
Diameter 40,0 MM
Diameter D1 23,0 MM