| Artikelcode (SKU) | 840585 |
| EAN | 8713331244594 |
| SKU leverancier | WKFDP500-0100 |
| Merk | SAL |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart TPI |
| Breedte | 0,1 m |
| Aantal per pallet | 576 Rollen |
| Artikelcode (SKU) | 840585 |
| EAN | 8713331244594 |
| SKU leverancier | WKFDP500-0100 |
| Merk | SAL |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart TPI |
| Breedte | 0,1 m |
| Aantal per pallet | 576 Rollen |
| Aantal per doos | 12 Rollen |
| Type Folie | 300 my |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw