| Artikelcode (SKU) | 840613 |
| EAN | 8713331244662 |
| SKU leverancier | WKFDP500-0150 |
| Merk | SAL |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart TPI |
| Breedte | 0,15 m |
| Aantal per pallet | 384 Rollen |
| Artikelcode (SKU) | 840613 |
| EAN | 8713331244662 |
| SKU leverancier | WKFDP500-0150 |
| Merk | SAL |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart TPI |
| Breedte | 0,15 m |
| Aantal per pallet | 384 Rollen |
| Aantal per doos | 8 Rollen |
| Type Folie | 300 my |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw