| Artikelcode (SKU) | 840614 |
| EAN | 8713331244730 |
| SKU leverancier | WKFDP500-0200 |
| Merk | SAL |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart TPI |
| Breedte | 0,2 m |
| Aantal per pallet | 288 Rollen |
| Artikelcode (SKU) | 840614 |
| EAN | 8713331244730 |
| SKU leverancier | WKFDP500-0200 |
| Merk | SAL |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart TPI |
| Breedte | 0,2 m |
| Aantal per pallet | 288 Rollen |
| Aantal per doos | 6 Rollen |
| Type Folie | 300 my |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw