G61-4006AA VENTILATIESTRIP ALU ref. 3415
Delen:
Artikelcode (SKU): 140088 SKU leverancier: G61-4006AA
Specificaties
Artikelcode (SKU) 140088
EAN 8713628101005
SKU leverancier G61-4006AA
Merk VVU
Gewicht 108 G
Hoogte 60 MM
Breedte 400 MM
Uitvoering Geanodiseerd conisch
Maatvoering Afmeting
Diepte 1 362 MM
Diepte 2 45 MM