G61-4006W VENTILATIESTRIP ALU ref. 3416
Delen:
Artikelcode (SKU): 140089 SKU leverancier: G61-4006W
Specificaties
Artikelcode (SKU) 140089
EAN 8713628101104
SKU leverancier G61-4006W
Merk VVU
Gewicht 120 G
Hoogte 60 MM
Breedte 400 MM
Uitvoering Wit conisch
Maatvoering Afmeting
Diepte 1 362 MM
Diepte 2 45 MM