G61-4008AA VENTILATIESTRIP ALU ref. 3421
Delen:
Artikelcode (SKU): 140090 SKU leverancier: G61-4008AA
Specificaties
Artikelcode (SKU) 140090
EAN 8713628101500
SKU leverancier G61-4008AA
Merk VVU
Gewicht 130 G
Hoogte 80 MM
Breedte 400 MM
Uitvoering Geanodiseerd conisch
Maatvoering Afmeting
Diepte 1 362 MM
Diepte 2 65 MM