G61-4008W VENTILATIESTRIP ALU ref. 3422
Delen:
Artikelcode (SKU): 140091 SKU leverancier: G61-4008W
Specificaties
Artikelcode (SKU) 140091
EAN 8713628101609
SKU leverancier G61-4008W
Merk VVU
Gewicht 143 G
Hoogte 80 MM
Breedte 400 MM
Uitvoering Wit conisch
Maatvoering Afmeting
Diepte 1 362 MM
Diepte 2 65 MM